Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 09:00–16:00

0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • USD
Додайте товари до списку бажань
Укр

Колеса та шини для Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W447

Без коліс та шин автомобіль не поїде, так само як і без двигуна. Тому це надважливі компоненти автомобіля, які постійно повинні бути в належному експлуатаційному стані незалежно від погодних умов чи інших факторів.

Колеса та шини – це про безпеку руху, комфорт та ефективність керування Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W477.

Колісні болти забезпечують надійне кріплення колеса до диска. Диски, які зношуються або пошкоджуються, можуть призвести до незручностей під час водіння. 

Ковпаки на дисках захищають від забруднень та допомагають підтримувати естетичний зовнішній вигляд.

Домкрат дозволяє підняти автомобіль для заміни колеса. В автомобілі завжди повинна бути запаска (докатка), яка є тимчасовим рішенням для подолання відстані до сервісу, адже дороги, тим паче українські, річ – непередбачувана.

Важливо, щоб домкрат та запаска теж завжди були у гарному стані.

Шини є єдиною точкою контакту між автомобілем та дорогою. Проблеми з шинами, такі як стертість протектора, пошкодження боковин чи проколи, можуть вплинути на керованість, гальмування та власне безпеку водіння. До того ж варто подбати про сезонні набори шин: зимові та літні.

Звернутися в автосервіс для замінити деталей коліс для Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W477 варто якщо:

  • Пошкоджені болти чи диск, які призводять до вібрацій під час водіння. Важливо регулярно перевіряти їх на наявність тріщин або інших дефектів.

  • Протектор став надто зношеним або є пошкодження боковин, це може вплинути на зчеплення з дорогою та гальмування. Особливо слід звернути увагу на підвищену стертість або нерівномірне зношування протектора.

  • Несправність домкрата та запаски.

Консультанти в інтернет-магазині VitoSvit підберуть оригінальні нові або вживані запчастини або їх якісні відповідники до автомобілів Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W477. Ціни помірні.

Гарантуємо швидку доставку по Україні.

Немає товарів

Вгору