Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 09:00–16:00

0
Мій кошик
Каталог
UAH
 • USD
Додайте товари до списку бажань
Укр

Система охолодження для Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W447

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

 

Головна функція системи охолодження полягає в відведенні надлишкової теплоти від двигуна та підтримці оптимальної робочої температури.

Недостатнє охолодження може призвести до перегріву, що може завдати серйозних пошкоджень двигуну. З іншого боку, надмірне охолодження може вплинути на пальне, ємність та ресурс двигуна. Тому потрібно вчасно помічати та усувати недоліки в роботі системи.

Проблеми з охолодженням можуть виникнути, якщо вентилятор, радіатор або патрубки пошкоджені чи належним чином не функціонують. Перегрів двигуна може спричинити серйозні ушкодження, тому важливо регулярно перевіряти та обслуговувати ці компоненти, й у разі потреби зробити заміну.

До недостатньої охолоджувальної дії та перегріву можуть призвести неполадки з помпою або термостатом в автомобілях Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W477. Перша деталь відповідає за циркуляцію охолоджувальної рідини між двигуном та радіатором, друга - регулює потік охолоджувальної рідини до радіатора в залежності від температури двигуна.

Турбіни та інтеркулер також важливі для підтримання оптимальної роботи двигуна, адже неналежний експлуатаційний стан труб або дифузорів може призвести до недостатнього охолодження вихлопних газів та турбонаддува.

Вискомуфта та крильчатка вентилятора контролюють оберти вентилятора залежно від температури двигуна. Вихід з ладу цих компонентів призводить до недостатньої охолоджувальної дії в умовах перегріву.

Професіонали рекомендують замінювати деталі системи охолодження Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W477 у таких випадках:

 • Якщо запчастини виглядають пошкодженими, зношеними або корозійними.

 • У разі постійного перегріву двигуна.

 • Якщо помітні витоки охолоджувальної рідини під автомобілем.

 • Якщо температура двигуна підвищується понад норму.

 Система охолодження є важливою для довговічності та ефективності двигуна. Регулярна перевірка, обслуговування та заміна запчастин у разі проблем допоможе підтримати оптимальний робочий стан вашого автомобіля.

Нові та вживані запчастини до автомобілів Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W477 можна придбати в інтернет-магазині VitoSvit. Лише оригінальні деталі або їх відповідники високої якості.

Гарантуємо швидку доставку по Україні

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору