Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 09:00–16:00

0
Мій кошик
Каталог
UAH
 • USD
Додайте товари до списку бажань
Укр

Рульове управління для Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W447

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

Рульове управління автомобіля - це система, яка дозволяє водію керувати напрямком руху транспортного засобу та реагувати на будь-які зміни у дорожніх умовах.

Вона включає в себе руль, кермовий механізм, рейку, колонку кермову, а також інші компоненти.

Вчасна заміна запчастин та елементів рульового управління є важливою складовою підтримання безпеки та ефективної експлуатації вашого автомобіля. Спрацьовані або зношені деталі можуть призвести до неправильного функціонування усієї системи керування, що відповідно зменшить контроль над авто та збільшить ризик виникнення аварійних ситуацій.

Регулярна перевірка та вчасна заміна компонентів рульового управління допоможе забезпечити надійність керування автомобілями Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W477.

Рульова рейка, рульова колонка, насос гідропідсилювача керма, бачок рідини гідропідсилювача, трубки підсилювача кермового управління, шків насоса гідропідсилювача та трубка охолодження рідини ГУ та багато інших компонентів спільно працюють над плавним, точним та безпечним рухом автомобіля, а саме:.

-          Рульова рейка  відповідає за перетворення руху керма в повороти передніх коліс.

-          Рульова колонка передає рух від керма до рейки.

-          Насос гідропідсилювача керма полегшує зусилля водія під час керування. Він надає додатковий тиск рідині, яка працює в системі рульового управління. 

-          Бачок рідини гідропідсилювача керма служить для зберігання надлишку рідини та регулювання її рівня в системі.

-          Трубки підсилювача кермового управління відповідають за транспортування рідини між компонентами системи.

-          Трубка охолодження рідини ГУ  забезпечує оптимальну температуру рідини, що позитивно впливає на тривалість та надійність роботи системи.

-          Шків насоса ГУ відповідає за передачу руху від двигуна до насоса та допомагає зменшити зусилля водія під час керування.

У нашому інтернет-магазині VitoSvit ви знайдете лише якісні вживані та нові оригінальні запчастини для автомобілів Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W477, злагоджена взаємодія яких допоможе плавно керувати навіть на великих швидкостях:

 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
 • Увійдіть на сайт щоб
  додати товар в список бажань
Вгору