Графік роботи:

Будні: 09:00–19:00

Сб: 09:00–16:00

0
Мій кошик
Каталог
UAH
  • USD
Додайте товари до списку бажань
Укр

Система впуску та випуску для Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W447

Сортування:
за популярністю спочатку дешевше спочатку дорожчі за назвою
Відображення:

 

Система впуску та випуску в автомобілях відповідає за подачу повітря та виведення вихлопних газів. З часом через вплив екстремальних дорожніх умов або ж корозію деталі цієї системи зношуються та потребують заміни.

Система впуску відповідає за подачу повітря до двигуна для забезпечення згорання пального, а відтак від неї напряму залежить екологічність автомобілів Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W477. Вона включає в себе такі компоненти, як повітропроводи, фільтр повітря, дросельна заслонка тощо. Зокрема дросельна заслонка регулює кількість повітря, яка потрапляє до двигуна, впливаючи на оберти та ефективність його роботи.

Система випуску відповідає за виведення вихлопних газів з двигуна. Глушник є частиною цієї системи і виконує завдання зменшення шуму та обробки вихлопних (відпрацьованих) газів. Бочка глушника, задня труба, гумки та скоби допомагають забезпечити стійкість та надійність експлуатації системи.

Зношеність деталей системи впуску та випуску може призвести до різних проблем, зокрема таких як зниження потужності двигуна, збільшення викиду вихлопних газів, зростання споживання пального, а також поява несподіваних звуків та вібрацій в автомобілі. Регулярна перевірка цих деталей та заміна за необхідності може допомогти підтримувати оптимальну продуктивність та ефективність роботи автомобіля.

Зазвичай, рекомендується відслідковувати роботу системи під час регулярних технічних обслуговувань Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W477 і замінювати деталі, якщо є ознаки зношення, пошкодження або несправності.

Заміна може бути необхідною, якщо водій відчуває зниження потужності автомобіля, помічає посилене виділення диму або чує гуркіт у системі. 

Загалом, оптимальна робота системи впуску та випуску забезпечує ефективніше використання пального та зменшення кількості викидів шкідливих речовин у навколишнє середовище, що позитивно впливає на екологію, здоров'я людей та клімат. 

Придбати нові та вживані запчастини для системи впуску та випуску в автомобілях Mercedes Benz Vito W639 та Mercedes Benz Vito W477 можна в інтернет-магазині VitoSvit. Менеджери допоможуть з підбором оригінальних деталей або відповідників високої якості.

Швидка доставка по Україні.

  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
  • Увійдіть на сайт щоб
    додати товар в список бажань
Вгору